Esmaspäev, 15. juuli 2013

Tüüp just sinule - see kõige õigem ja ideaalsem!

Kui sina ei ole endale veel Seda Õiget leidnud, siis nüüd on sul viimaks ideaalne võimalus. Tüüp on noor ja isepäine. Tüüp teab, mida tahab ja kuidas seda saada. Tüüp julgeb seda vajadusel ja võimalusel ka võtta – ta lükkab jõuliselt käpa ukse vahele, tõmbab selle lahti, lipsab tuppa ja sööb teiste kasside kausid nahaalselt tühjaks. Jah, meie Kehra hoovi on jõudnud tõeliselt maskuliinne hurmur – Tüüp!

Tüüp on umbes 1-aastane isane kaunishing, kellele inimene pole sugugi võõras. Kõiki ta siiski otsemaid ei usalda – toidupakiga Tüüpi tegelikult nii lihtsalt ära ei osta. Ta tahab näha sinu lahkeid silmi, sinu avatud kehakeelt. Ta tahab kuulda sinu häälest, et sa mõtled head. Tüüp on (veel) pisike, aga jõuline. Tüüp on näljane! Tüüp on tõeline isane, kes on väliselt pisut nurklik ja karm, aga tegelikult tahab meeletult kaissu. Minu viimane unetult möödunud öö on selle kinnituseks - Tüüp nurus ja nurus aktiivselt tuppa, aga jäise südamega pidin ta siiski õue jätma.

Meist keegi ei saa teda kahjuks kaissu võtta. Peremees Aadu nimelt ei taha teist isakassi enda kõrvale ja teeb igal võimalusel Tüübile ikkagi tuule saba alla. Aadu on suurem, turskem ja kogenum ka nii selles majavalvamise kui ka kaissupugemise asjas.

Kui tunned, et just sinu elust on puudu see õige Tüüp, või tead kedagi, kes vajab üht nurruvat triibulist eluka(a)slast, võta ühendust triin.toomesaar(at)gmail.com, helista 56203920 või jaga lihtsalt postitust Tüübi uue parima sõbraga.Kommentaare ei ole: