Pühapäev, 2. september 2007

Kuidas alkoholiga elu lõbusamaks teha?

Kõigepealt tuleb muretseda endale pudel alkoholi. Kui elad vallas-linnas, kus alkoholimüük lõpeb kell 20, on soovitatav pudel muretseda enne seda kellaaega. Kõige parem valik nende lõputute alkoholisortide seast on muidugi punane vein.

Hoia pudelit suletult oma (käe)kotis. Mingil hetkel lase kotil kogemata käevarrelt maha kukkuda. Heida kotile murelik pilk ja mõtle: "Ega veinipudel kotis katki ei läinud?!" Vaata lootusrikkalt kotti ja tõde, et läks ikka küll.

Võta kotist välja pudel, mis on veinist tilgatumaks jooksnud ning rõõmusta, et kogu vein, mis peaks tegelikult olema kenasti pudelis, on nüüd sul kotis. Tõsta aegamööda kotist välja ülejäänud väärtusetud asjad, mida sa igapäevaselt kaasas kannad, sh rahakott, mobiiltelefon, mp3-mängija, prillid, võtmed, raamat ja erinevad medikamendid. Kalla kott veinist tühjaks. Nuusuta oma asjad üle. Kui nad lõhnavad veini järele, siis on nad tõenäoliselt veiniga kokku puutunud. Kui nad on ka märjad, siis on nad kindlasti veiniga kokku puutunud. Kuivata asjad kenasti ära ning aseta muretu näoga kilekottidesse. Kilekotid pane omakorda veinilõhnalisse käekotti ning astu uhkel sammul trolli peale. Tunne rõõmu, et seekord oled sina see, kes ühissõidukis haiseb.
________________________________________________

Back to life, back to reality...
Mõnikord õnnestub mul teada saada asju, mida ma võib-olla teada tegelikult ei tahakski, kuigi uudishimu lükkab mind algul vägagi jõuliselt välja uurima, kuidas siis ikkagi siinpool sood need lood on. Ja kui ma lõpuks olen kõigega kursis, polegi enam järsku nii hea ja lõbus; parem oleks hoopis, kui ei teaks asjast midagi. Mitu korda peab inimene vastu nina saama, et ta viimaks mõistaks - mida vähem tead, seda õnnelikum elu?

Ja et need emotsioonid ka aeg-ajalt nii kiiresti nii vastandlikuks muutuvad...

Happy-happy, joy-joy!
________________________________________________

Ma ei saa nii, kui pean kogu aeg asju mitteplaneerima. Ja kui ei saa asju planeerida, on veidi kõhe. Samas ei ole asjad vist kunagi olnud nii planeeritult planeerimata; ja see isegi meeldib mulle. Ja kui ma saan, siis saan. Ja kui ma ei saa, no siis ei saa... (Dagö "Noorte inimeste laul")
________________________________________________

Õppige lõpuks ometi Ohm'i seadus pähe - voolu tugevus juhis on võrdeline pingega. St, kui pinge suureneb n korda, suureneb ka voolutugevus n korda. Ja ärge unustage, et meil on jadalülitus, rööplülitus, kombineeritud lülitus ja sildlülitus. See, et ma õpin haldusjuhtimist, ei puutu kuidagi asjasse.

Kommentaare ei ole: