Neljapäev, 24. mai 2007

Haldushaigus.

Aeg-ajalt kui haldusjuhtimine pähe hakkab, löövad välja teatud haldussümptomid. Üheks haldussümptomiks, mille järgi haiguse ära tunneb, on liite 'haldus' ülemäärane kasutamine. Kõigest saab midagi haldusteemalist! Aga on ka teisi sümptomeid. Näiteks haldusunetus, haldusnohu, haldusköha, haldushääletus, halduspalavik, halduspeavalu... Nimekiri on tegelikult lausa halduslõputu!

Mul on haldushaigus. Tegelikult ka. Mul on kõik eelpool loetletud haldussümptomid. (Mu halduskass haldusnäugub haldusesikus.) Ja ma peaks mainima, et see on ääretult ebameeldiv. Oleks siis vaid see esimene haldussümptom, aga ülejäänud haldussümptomid on ka. Aga mul oleks hädasti oma haldushäält vaja kasutada! Kohe haldushädasti! Tänasel halduskonkursil osalemine jäi niigi ära. Järgmise haldusnädala halduskontserdid ei tohi aga ära jääda! Ei tohi! See oleks juba liigselt haldusjube!

Aga ma joon iga päev 4 korda haldusköhateed, söön haldusbiootikume, magan õndsat haldushaigeund ja haldusunistan terveks saamisest. Ahjaa... halduspastillid on ju ka. Jube kõrini on kõigest! Tõsiselt! Aga äkki juba 5 päeva pärast on kõik jälle haldusnormaalne!?! Muidugi on. Mis haldusjuht minust saab, kui ma haldusjumalasse ka ei usu...

Haldussessioon on kõikidel haldusjuhtideks õppijatel hetkel. Aga mitte sellest ei tahtnud ma käesolevas halduslõigus rääkida. Tahtsin pigem haldusmainida seda, et meie neljaliikmeline vastkujunenud haldusmeeskond on ääretult haldustore tegelikult. Meil on head haldusnaljad ja... käime haldusautodega halduskeskustes aeg-ajalt haldusshoppingul ja... sööme haldustoitusid ja... käime haldusjalgpalli vaatamas ja... jah! Vahva on ju tegelikult!

Aga kui ma nüüd lõpuks millalgi oma haldushaigusest terveks saan ning võin jälle rõõmsalt ja kõvahäälselt rõkata, siis ma võin kõik (terved) inimesed pooleks kallistada. (Haigeid kallistada ei julge, äkki jään jälle haldushaigeks.) Aga kui keegi juhuslikult juhtub mu haldushääle või haldustervise kuskilt haldusnurgapealt üles leidma, oleksin väga tänulik, kui see keegi selle haldushääle-haldustervise mulle toimetaks.

Tänutäheks annaksin kolmveerand oma halduskuningriigist!


1 kommentaar:

Oliver ütles ...

Ma arvan, et sa oled sellegipoolest väga äge. Superstaari saatest või mitte.