Kolmapäev, 11. juuni 2014

Veerenni asumi elanik, ajurünnakule!

Kas asumiseltside loomine on niisama popp ja noortepärane või on sellest potentsiaalse(l)t kasu ka? Ega enne väga täpselt ei tea, kui ise järele ei proovi!

Mõned Veerenni puitasumi elanikud kogunesid 5. juunil esimestele asumi mõttetalgutele kohvikusse Kuus Hernest, kus mh tegid oma toimetamistest ettekande Juhkentali asumiseltsi esindajad. Sellele järgnenud arutelu käigus tekkis mõte ka Veerenni asumiselts luua. 

Selleks, et lihtsast mõttevälgatusest tegudeni jõuda ning asumiselts kohalikele elanikele ka võimalikult kasulik saaks, tuleb veel korduvalt maha istuda, arutamaks, mismoodi neid edasisi samme seada. Hea Veerenni asumi elanik, tule neljapäeval, 19. juunil kell 18.00 ajurünnakule maakauba kohvikusse Kuus Hernest! Mõtleme, millist tulevikku oma asumi(seltsi)le tahame ja mida meie selleks teha võime. Aktiivse mõttetöö kõrvale pakub kohvikumeeskond ka meeldivalt mahedaid suupisteid.

Kui sina ise Veerenni asumis ei ela, aga tead kedagi, (kes teab kedagi,) kes naljatleb, et tema kodust on vangla, surnuaed ja sünnitusmaja kiviga visata, või kes uhkeldab, et elab huvitava ajalooga puitasumis Baltika kvartali lähedal, anna talle teave edasi, sest mida rohkem asumiaktiviste, seda (vaimu)rikkam asumielu!


Tähepanu ka, kõik Juhkentali ja Kadrioru asumite elanikud! Juhkentali Selts korraldab juba sel reedel, 13. juunil pisikese rattaretke, mille käigus testitakse kohalikke rattaliikluse võimalusi ja kavandatavaid kergliiklusteid. Üks teedest järgib Härjapea jõe kulgemist, teine aga endist kitsarööpmelist raudteed. Retk algab kell 18.00 Sossi mäelt Fahle maja eest. Põigatakse ka Veerenni asumisse ning retke lõppsiht viib välja Kadriorgu.

2 kommentaari:

Kaur ütles ...

Käisin rattaretkel, oli väga minimalistlik, aga tore! Aitäh ütlemast!

Triin Toomesaar ütles ...

Võta heaks! :) Ma ise kahjuks ei jõudnud, aga ehk mõni teine kord.