Pühapäev, 7. september 2008

Ära anda üks Hercule Poirot.

Raske südamega astun iga päev talvele vastu. Raske südamega, sest teadmine, et üks väike Hercule (eestipäraselt Herkul) peaks talve veetma õues külmetades, on äärmiselt kaalukas koorem. Õnnetuseks ei saa Herkulit tuppa sooja võtta, sest ülejäänud 3 kassi on laiutades kõik soojad kohad endale haaranud ning isaste olelusvõitlus ei laseks tõenäoliselt ka meie perekonnal rahulikult elada. Palve kõigile hea südamega inimestele, kellel oleks pakkuda koha õnnetule kassipoisile, kes tundub juba kassipuberteedist välja kasvanud olevat - palun võtke Herkul enda juurde sooja! Herkuli näol ei ole tegemist 100%-lise õuekassiga - ta on kunagi olnud siiski toakass. Seda on näha tema suurtest püüdlustest kogu aeg tuppa tungida. Ka ei tunne ta end tubastes oludes kuidagi kehvasti, vaid teab, kust saab süüa, teab, kus saab magada.
Herkul ei ole veel inimest täielikult usaldama hakanud, tõenäoliselt pole tal algsete omanikega lihtsalt vedanud. Siiski on selgelt näha, et miilustada ja pai saada talle meeldib, kuigi aeg-ajalt üritab veel teatud momentidel paitajat hammustada. Herkul pole valiv - ta sööb kõike, mida hea omanik talle pakkuda suudab. Lisaks tundub ta ka hiirte püüdmisega hakkama saavat, seega kui kellelgi on tallu kasvõi hiirepüüdjat vaja - Herkul on selle töö jaoks õige mees. Ja kui vastne kassiomanik veel ka Hercule Poirot' austaja on, leiab ta meie Herkulis nii mõnelgi hetkel tuttavaid iseloomujooni samanimelise kuulsa detektiiviga. Kusjuures, kõik ülejäänud pereliikmed hüüavad Herkulit hoopis Poirot'ks.

Kõik hea südamega kassiarmastajad, kontakteeruge minuga! E-maili aadress on triin.toomesaar@gmail.com ja mobiiltelefoni number 56203920. Kiisu asub Harjumaal, aga küll teda ka kaugemal asuvate uute ootavate omanike juurde toimetada saab! Aidake kassil leida talveks soe kodu!!

Kommentaare ei ole: