Pühapäev, 14. oktoober 2007

Ma tean küll, et te kõik tahate endale kassipoega!

Kõik kassid on pikakarvalised ja ilvese kõrvadega. Kolm emast, kes on heledamad, ja kolm isast, kes on tumedamad. Sündisid umbes kuu aega tagasi. Juba vaikselt emapiimast võõrutamisel – tasapisi söövad piima juba iseseisvalt kausist; julgemad näksivad juba ka krõbuskeid. Õpivad tasapisi ka liivakastis hädal käima. Tunnevad inimesed juba ära ja jooksevad neil sabas. Müravad.

Mart – isane musta-hallivöödiline kass. Otsa esisel moodustub mustadest karvadest M-täht ja sellest ka nimi. Üks seltskondlikemaid. Ja üks andekamaid liivakastis käijaid.

Al Capone – kõige mustemat karva isane kass. Tal on veidi mossis nägu ning ta on suuremat kasvu kui teised - nende tunnuste järgi ka nimi. Unine. Armastab magada. Üks tõsine gängster. Pahandusi siiski ei tee. Õpib liivakastis käima.
Artur – halli-mustavöödiline valgete käppadega isane kass. Elavaloomuline ja aktiivne. Meeldib mängida. Pahandusi siiski ei tee. Nurrub mõnusalt.Anni – emane beežikas, kõige sümmeetrilisema mustriga kass. Väga seltskondlik ja usin õppija. Kõige andekam kuuest kassipojast. Oskab peaaegu et iseseisvalt juba liivakastis käia. Meeldib mängida ja sõrmi hammustada.
Pätu – emane pruuni-beežikirju kass, kellel oranž täpp otsa ees. Pahandusi ei tee, mis sest, et nimi on Pätu. Üks unisemaid kiisusid – magab kõige rohkem; mõnikord ka siis, kui kõik teised kassid on ärkvel. Ärkvel olles on aktiivne. Tark kass.
Sipu – emane pruuni-beežikirju kass, kel oranž täpp otsa ees. Aktiivne; meeldib mürades jalgadega siputada – sellest ka nimi. Usin õppija – vaikselt õpib juba saaki jahtima.
Kontaktandmed:
triin.toomesaar@gmail.com
56203920

Kommentaare ei ole: